KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861305

nr 1286 1305

Olle Rundgren, motiv från Alvaret, Öland, signerad. 1967. Olja på duk, 24x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:23:35

4/11 17:42:09 1      Vinnande bud